Potrzebują pieniędzy na remont po pożarze

Mieszkańcy, Potrzebują pieniędzy remont pożarze - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 01/07/2019 17:25

W czwartkowe południe, 27 czerwca straż pożarna jechała do pożaru mieszkania w Jelczu-Laskowicach. Małżeństwo musi przeprowadzić generalny remont. Ich synowa stworzyła zbiórkę i liczy na wsparcie dobrych ludzi.

-Organizuję zbiórkę pieniędzy dla moich teściów, u których 27 czerwca 2019 roku doszło do pożaru mieszkania.Stracili praktycznie wszystko(meble, ubrania, sprzęt AGD). Zniszczenie uległy także dwa okna, wszystkie drzwi. Obecnie nie ma możliwości aby w tym mieszkaniu mieszkać, czeka je generalny remont (elektryka, sufity, ściany, podłogi) ale także trzeba będzie od nowa wyposażyć. Proszę wszystkie Dobre Dusze o jakąkolwiek wpłatę. Bardzo zależy mi aby pomóc teściom wrócić do domu. Wierze, że każdy w takiej sytuacji zachowałby się tak jak ja. - pisze pani Olga.

Kwota jaka jest zbierana to 30 tysięcy złotych. Zbiórka trwa TUTAJ.

O pożarze pisaliśmy Ogień nie pozwolił im wyjść, mieszkańcy wołali o pomoc

 

Reklama

Potrzebują pieniędzy na remont po pożarze komentarze opinie

  • Gość ale przezorny i ubezpiecz - niezalogowany 2019-07-01 19:34:24

    Nie znam tej rodziny i ich sytuacji rodzinnej. Ale, nie wierzę, że nie mieli ubezpieczonego mieszkania? A może ktoś im wcisną lipne ubezpieczenie?
    450zł na rok za ubezpieczenie to nie majątek. Trzeba było pomyśleć i zrobić sciepe na taką kwotę a nie chodzić po prośbie i teraz płakać.

    To tak jakbyśmy wrzucali po 2zł do kapelusza bezdomnemu, którego dniówka wynosi min 300zł.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 19:37:31

    Proszę o odpowiedź Pani Oli. Czy mieszkanie było ubezpieczone, a jeśli tak, to jaka kwota zostanie wypłacona? Warto o tym poinformować darczyńców.

  • Kazimierz nieWielki - niezalogowany 2019-07-01 19:45:56

    No to czyste chamstwo!! Widzę, że w dzisiejszych czasach można przebembenić pieniądze, żyć, jakby jutra miało nie być, a jak się spier**li, to bezwstydnie wyciągać łapy po pieniądze... szczyt hamstwa i bezwstydności. To nie chodzi o brak empatii ale o fakt, że człowiek myślący zabezpiecza majątek polisą, jeśli nie? To może miec pretensje tylko do siebie. Namioty w Decathlojie są obecnie w dobrej cenie...

  • Trójkat Bermudz - niezalogowany 2019-07-01 20:20:05

    Kazimierz nieWielki czy ty masz mały człowieczku wszystkich pod tą tępa kopułką debila.Pewnie byłes karmiony mlekiem wściekłego szczura ,ze masz czelnosc pisac takie brednie . Prosba o pomoc dotyczy marnych 30 tysiakó a nie 300 i wierzę ,ze ludzie z Jelcza -Laskowic zbiora taka kwote

  • Olga - niezalogowany 2019-07-01 20:46:59

    Witam,
    Tak jak już skomentowalam post na fb- nie mieszkanie nie miało ubezpieczenia.. nie miałam na to wpływu.. a stała się tragedią więc poprosiłam o pomoc , której sami nie jesteśmy w stanie im udzielić.. jest mi strasznie przykro czytając takie komentarze.. ale jedno wiem na pewno.. chamstwem jest komentować tą zbiórkę w taki sposób nie mając odwagi podpisać się z imieniem i nazwiska.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 21:10:30

    To rodzina całkiem dobrze radzącą sobie w życiu. Oboje państwo na poziomie, wiec nie wierze ze mieszkanie nie było ubezpieczone. Pomagajmy, ale ludziom którzy naprawdę tego potrzebują. Inaczej każdy będzie zakładał zbiórkę bo coś poszło nie tak. Ludzie próbujcie na początek sami ogarnąć swoje problemy a nie wyłudzajcie pieniędzy od innych biednych ludzi.

  • Olga - niezalogowany 2019-07-01 21:49:57

    Rozumiem, że sugeruje pan/pani ,że kłamie.. to przykre... Nie chcesz -nie pomagają , nie komentuj..

  • Kazimierz nieWielki - niezalogowany 2019-07-02 11:10:59

    Czemuś głupi? Boś bidny... A czemuś bidny?? Boś głupi... teraz dam taki przykład: stać mnie na auto ale zapłacenie 3k za AC to już za dużo. Rozwalam auto, czy piszę żebracze posty na FB? Czy piszę po gazetach, że stała mi się krzywda i ludzie pomocy, bo bida? Ogarnijcie się wreszcie, każdy dorosły człowiek musi brać odpowiedzialność za swoje postępowanie. Jeśli mieszkanie nie było ubezpieczone, to mają wała jak stąd do Katowic i tyle, niech pożyczą hajs i wyremontują klitkę WYCIĄGAJĄC PRZY TYM WNIOSKI a nie kasę od ludzi!!! I nie pisz mi, hołoto, o mleku szczura, bo nikogo nie obrażam, stwierdzam jedynie fakt hamstwa. Odpowiedzialność czyni nas dorosłmi, nie posiadany plastik z napisem DOWÓD OSOBISTY...

  • Kasia - niezalogowany 2019-07-02 11:28:07

    Oj ilu klientów takich mam!!! Proponuję ubezpieczenie mieszkania 200 - 250 zł ROCZNIE a oni twierdzą, że im się nic nie przydarzy a ta składka to nieosiągalne miliony. Mówię o pożarze i kosztach z tym związanych, utracie całego mienia, sprzątaniu po szkodzie... Nie chcą, bo nie... Pytam kto im w takim razie sfinansuje ewentualny remont mieszkania i zakup nowych mebli, ubrań, sprzętów AGD? - RODZINA nam pomoże :) Więc szanowna rodzino cały świat ubezpieczeń patrzy na Was z zaciekawieniem jak pomagacie swoim bliskim w powrocie do normalności.

  • Kasia - niezalogowany 2019-07-02 11:28:56

    Oj ilu klientów takich mam!!! Proponuję ubezpieczenie mieszkania 200 - 250 zł ROCZNIE a oni twierdzą, że im się nic nie przydarzy a ta składka to nieosiągalne miliony. Mówię o pożarze i kosztach z tym związanych, utracie całego mienia, sprzątaniu po szkodzie... Nie chcą, bo nie... Pytam kto im w takim razie sfinansuje ewentualny remont mieszkania i zakup nowych mebli, ubrań, sprzętów AGD? - RODZINA nam pomoże :) Więc szanowna rodzino cały świat ubezpieczeń patrzy na Was z zaciekawieniem jak pomagacie swoim bliskim w powrocie do normalności.

  • Zaniepokojony - niezalogowany 2019-07-02 12:32:38

    Polaki - cebulaki... jak im się przytrafi krzywda, to beczą, że ojoj, że teraz nie mam jak żyć, że nie mam gdzie wrócić... ale jak było napisane przez panią Kasię i pana Kazika - tak - zapytaj Januszka i Grażynkę: "ubezpieczenie od pożaru?" "Pani, a komu to potrzebne. A po co? A na co? Pani dej mi pani spokój" Potem beczą... Selekcja naturalna. Ktoś woli przewalić pieniądze na głupotki zamiast zabezpieczyć dobytek to jakim prawem domaga się pomocy? Ktoś napisał, że rodzina nieźle "przędzie"... gdzie są teraz? Dlaczego nie zjednoczą się by pomóc? Tacy ludzie, polaki cebulaki...

  • Polak Polakowi wilkiem - niezalogowany 2019-07-02 16:18:15

    Kur*** ludzie ogarnijcie się! Nie chcesz nie pomagaj. I nie komentuj! Takie maczo w sieci bo nie musi się podpisywać! Starsi ludzie nie ubezpieczyli mieszkania a Ty co piszesz pewnie masz ubezpieczenie? Czy odczep się mam nadzieję że nie będziesz musiał prosić o pomoc innych... Znam wiele ludzi którzy proszą o pomoc np. Zbiórki na leki itp. Wierzcie mi lub nie. Ale to wcale nie jest łatwo prosić o pomoc. A chejt jest wszędzie więc nie przejmujcie się tym. Ja wpłacam inni też. Z tego miejsca podziękuję Oldze i wszystkim najbliższym sąsiadom za pomoc i okazane serce. Pozdrawiam Katarzyna

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 16:36:53

    Dzięki komentarzowi pozytywnemu lub negatyw emu, może dojdzie ta informacja do pewnej grupy ludzi i będą to też komentować. Może też wyciągną jakieś wnioski z tej dyskusji. Jest wolność słowa i cieszmy się z tego przywileju. Pzdr.

  • gośćbreslauer - niezalogowany 2019-07-02 18:49:14

    Kazimierz nieWielki twoja geba a moja doo.... to jak dwóch idiotów w jednym oknie - nie chcesz pomóc to zamknij buzke i nie dyskutuj .Samochód a mieszkanie to dwie bajki moze sam kiedys znajdziesz sie w sytuacji jak ci ludzie to popiejesz nie szczurzym a kogucim sopranem. DRODZY JELCZANIE POMAGAJCIE TYM LUDZIOM A DOBRO WRÓCI DO WAS PODWÓJNIE I NIE CZYTAJCIE WYPIERDZEŃ WIOCHOWEGO nieWielkiego . Kazdy ma prawo zwrócic sie o pomoc a to czy ja dostanie od ludzi dobrej woli to jest proporcjonalne do szkody a ci ludzie zostali z niczym .

  • Balcerek - niezalogowany 2019-07-02 20:47:02

    Za te mieszkanka z lat 80tych w" bardzo dobrym stanie" spadkobiercy chcą 5 tys za m2!Mam nadzieję że opis tego zdarzenia da kupującym do myślenia!!!

  • Kazimierz nieWielki - niezalogowany 2019-07-04 00:55:56

    Hate a nie chejt... Zwyczajna żenada... a gdzie jest młode pokolenie tej rodziny, które powinno zainterweniować i namówić na ubezpieczenie na wypadek pożaru właśnie?? Zwyczajnie powinni ponieść konsekwencje swojej nonszalancji w kwestii ubezpieczenia. Za hajs głupio-dobrych ludzi baluj, czlowieku. Wy, którzy tam źle mi życzycie - małomiejska hołota i margines... Jak dla mnie, to możecie nawet swoje mieszkanie oddać, lata mi to, ja napisałem w tej kwestii już wszystko