PILNE

Samochód uderzył w budynek, straż walczy z płomieniami

Pożary, Samochód uderzył budynek straż walczy płomieniami - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 04/12/2017 11:43

Dzisiejszego poranka mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen Golf uderzył w budynek, przed którym znajdowała się skrzynka z gazem. Pojazd momentelnie zapalił się, straż pożarna walczy z ulatniającym się gazem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10:00 na ulicy 1 Maja, mężczyzna jadąc w kierunku basenu prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w budynek, w którym znajduje się szkoła tańca Athina. Samochód momentalnie zapalił się, jak się później okazało mężczyzna uderzył w skrzynkę z gazem.

Na miejsce przyjechała policja oraz straż pożarna, która do teraz próbuje walczyć z ulatniającym się gazem. Jest około 10 zastępów straży pożarnej w tym straż chemiczna z wrocławskiej jednostki oraz pogotowie gazowe. Na miejscu jest również pogotowie ratunkowe.



 

 

 

Reklama

Samochód uderzył w budynek, straż walczy z płomieniami komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2017-12-05 19:38:13

    żyje, lale co to za życie...

  • kolek - niezalogowany 2017-12-05 13:56:55

    A ten kierowca żyje?

  • MAR - niezalogowany 2017-12-05 13:36:23

    jednego zglebionego driftera mniej dobrze że sam a nie kogoś

  • cześ - niezalogowany 2017-12-05 07:41:43

    jakie ty chcesz części z tego wraku jak tam się już nic nie nadaje, chyba felgi albo tylne lampy :D

  • golf - niezalogowany 2017-12-04 23:20:06

    buda z dykty i paździerza to się zapaliła . tzw.kanadyjczyk .

  • czarny - niezalogowany 2017-12-04 23:02:49

    No I w pizdu wylądował!!

  • Grrr - niezalogowany 2017-12-04 22:24:35

    UKRAINIEC !!!

  • Grrr - niezalogowany 2017-12-04 22:24:18

    UKRAINIEC !!!

  • Nader - niezalogowany 2017-12-04 21:51:27

    No tak.
    Mamusia nie nauczyła jak porządnie w zakręt na ręcznym wejść?
    Tak się kończy niedostosowanie prędkości do umiejętności.
    Żałosne.

  • Kkk - niezalogowany 2017-12-04 21:20:22

    Fajne felgi

  • gazownik - niezalogowany 2017-12-04 19:33:35

    "Golf w gazie " można by powiedzieć

  • Agl - niezalogowany 2017-12-04 16:53:01

    Czy slisko czy nie tam zawsze glupki na recznym sobie jezdzom zeby im dupa bokiem latala co za idiota tak robi powini mu teraz takom kare dojebac za calom akcje powinen zaplacic to musie odechce..

  • ciekawski - niezalogowany 2017-12-04 16:41:54

    no i właśnie to mnie wkurza, bo dacie newsa, co się stało, ale potem cisza, żadnych dalszych wyjaśnień. a ludzie plotkują.

    co się stało? stracił panowanie? za dużo prędkość?
    gaz już się nie wydostaje?
    pożar ugaszony? ile trwało gaszenie?
    Athina, jakie straty?

    nic nie ma na ten temat.
    i to tylko przykład, bo zawsze jeden news, fragment wiadomości, coś się stało i potem dupa

  • Wer - niezalogowany 2017-12-04 15:58:11

    Wieś tuning pierwszy śnieg i brak wyobrazni.

  • AutoryzowanyDealerGolfa - niezalogowany 2017-12-04 15:27:14

    Macie namiar na typa? Części potrzebuje:-D

  • BKK - niezalogowany 2017-12-04 14:53:53

    Ciekawe, czy wcisnął przycisk pożarowy. Przecież tak blisko miał :D

  • cześ - niezalogowany 2017-12-04 14:45:19

    ta opon, jak się nie ma mózgu to nic nie pomoże, najlepiej pekaesem niech jecha pajac!!!!

  • ms - niezalogowany 2017-12-04 13:34:58

    Pewnie opon nie zmienił na zimówki

  • oławianin - niezalogowany 2017-12-04 13:16:03

    pewnie był drift na parkingu ;)

  • Kolo - niezalogowany 2017-12-04 13:06:13

    Troszkę przypruszy śnieg i już jeździć nie potrafią. Troche wyobraźni...

  • cześ - niezalogowany 2017-12-04 12:31:48

    co za kurwa temu idiocie dał prawko!?!?!?

  • VR6 - niezalogowany 2017-12-04 12:28:29

    Diesel musi dymic .

  • Odi - niezalogowany 2017-12-04 12:25:31

    allle urwał...

Dodajesz jako: |