PILNE

WOŚP zagra także w Jelczu-Laskowicach

08/01/2018 12:19
Imprezy, WOŚP zagra także Jelczu Laskowicach - zdjęcie, fotografia

14 stycznia odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jelcz-Laskowice również dołącza się do pomocy. Oprócz wielu atrakcji w niedzielę, finał w mieście rozpocznie się od soboty.

13 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji już od godziny 11:00 rozpocznie się mecz futsalu następnie piłki siatkowej, a o godzinie 20:00 na pływalni miejskiej odbędzie się Nocny Maraton Pływacki.

14 stycznia od godziny 12:00 ruszy finał WOŚP w Jelczu-Laskowicach.

Reklama

WOŚP zagra także w Jelczu-Laskowicach komentarze opinie

  • Kasia - niezalogowany 2018-01-11 23:06:35

    Masakra jak ludzie potrafią pierdolic tylko po to aby komuś śrubę dokręcić Pytanie - jaki ma w cel? Mądry ten co za plecami klepie A stań jeden z drugim i powiedz w twarz to co myślisz Gwarantuję - nie znajdzie się żaden :) Czepiacie się Iwańskiego nie znając ani jego założeń ani planów Weźcie się ludzie puknijcie porządnie w pierś i zadajcie sobie proste pytanie - co będzie jak takiego Iwańskiego zabraknie??? Ma chłop głowę to działa, myśli za nie jednego leszcza biorącego hajs z puli rządowej Dajcie szansę młodym, starzy już się kończą i czas najwyższy zrobić coś dla drugiego, nie na swoje konto bankowe

  • Aleksandra - niezalogowany 2018-01-11 16:50:07

    Pytanie to chyba o zasady mężatka w instytucji gminnej"biznesmen"żonaty z dwójką dzieci .Pomieszczenia hali.....Baba nie ma wstydu niszczyć życia rodziny!A pan dj.strażak,ratownik,mechanik krytyk obecnej władzy,póki można bylo ściemniać na hali bylo ok a potem też krytyka hali,teraz klaszcze innym bo robotę ma .Wośp w zeszłym roku się udało ta firma jeszcze wtedy rodzinna z gitarą od zespołu rh+ ,mnóstwem pomysłów i fajnym zapałem.

  • Marta - niezalogowany 2018-01-11 15:51:18

    Pytanie do was ludzie... Po cholere zaglądać komuś do łóżka? Ludzie mają wolno wolę mamy wolny kraj mogą robić wszystko na co prawo pozwala. Iwański nie znam osobiście ale zawsze uśmiechnięty i kulturalny caluje po rękach ja to akurat podziwiam bo mało mężczyzn dziś juzt tak postępuje. A skoro wszędzie go widzicie to znaczy ze ostro działa czyż nie? Raczej nie pisze sie artykułu o człowieku ktory nic nie robi. A to co piszą to raczej pozytywne wiadomości to ja już nie rozumiem... Pis i wośp to sie raczej gryzie ze sobą i to fest! A widać można to jakos pogodzić ja gratuluje Marta

  • Marta - niezalogowany 2018-01-11 15:51:15

    Pytanie do was ludzie... Po cholere zaglądać komuś do łóżka? Ludzie mają wolno wolę mamy wolny kraj mogą robić wszystko na co prawo pozwala. Iwański nie znam osobiście ale zawsze uśmiechnięty i kulturalny caluje po rękach ja to akurat podziwiam bo mało mężczyzn dziś juzt tak postępuje. A skoro wszędzie go widzicie to znaczy ze ostro działa czyż nie? Raczej nie pisze sie artykułu o człowieku ktory nic nie robi. A to co piszą to raczej pozytywne wiadomości to ja już nie rozumiem... Pis i wośp to sie raczej gryzie ze sobą i to fest! A widać można to jakos pogodzić ja gratuluje Marta

  • Marta - niezalogowany 2018-01-11 15:51:04

    Pytanie do was ludzie... Po cholere zaglądać komuś do łóżka? Ludzie mają wolno wolę mamy wolny kraj mogą robić wszystko na co prawo pozwala. Iwański nie znam osobiście ale zawsze uśmiechnięty i kulturalny caluje po rękach ja to akurat podziwiam bo mało mężczyzn dziś juzt tak postępuje. A skoro wszędzie go widzicie to znaczy ze ostro działa czyż nie? Raczej nie pisze sie artykułu o człowieku ktory nic nie robi. A to co piszą to raczej pozytywne wiadomości to ja już nie rozumiem... Pis i wośp to sie raczej gryzie ze sobą i to fest! A widać można to jakos pogodzić ja gratuluje Marta

  • jacek - niezalogowany 2018-01-10 12:30:30

    Iwański robi szum razem ze Stanisławkiem i Marszałkową .On teraz wielki pomagier prezesa Stanisławek już parę lat kochanica z mgck się przypałętała.A kasa płynie w urzędzie na to pozwalają.

  • Agnieszka - niezalogowany 2018-01-09 20:39:26

    Na wstępie mojego komentarza chciałam poinformować ze daniel to typowy dupowlaz i kłamca. Leci tam gdzie wiatr zawieje. Otwierasz szafę A tam ivan, otwierasz lodówkę a tam Ivan wszędzie tylko Ivan . Odnośnie pseudo strażaków z minkowic to fajne chłopaki. Nie czepiać się A ze niektórym żal dupkę ściska ze dostali nowy samochód który do niczego i nie jest potrzebny to juz ich problem

  • GOŚĆ - niezalogowany 2018-01-09 10:40:49

    Wszyscy dużo mają do powiedzenie a mało robicie. Niech jeden z drugim sami spróbuje coś zrobić to będziecie wiedzieli co to zaczyn robienie nie ważne czy PIS czy PO czy nawet SLD. Ważne że chcą pomóc a gadanie że Owsiakowi nie dacie to po co lecicie do szpitala ze swoimi dzieci żeby ich ratowali jak połowa sprzętu w szpitalach jest refundowane przez WOŚP wiec nie pierdolcie głupot :)

  • maly8 - niezalogowany 2018-01-09 10:04:28

    jak nie płacisz owsiakowi to daj rydzykowi

  • Helka - niezalogowany 2018-01-09 00:43:34

    Dajesz czadu Ivan! Wszystko dla dobra potrzebujących! :) niech Cię nie zniechęcą bezsensowne komentarze - wręcz przeciwnie- pokaż tej osobie, że się myli :)

  • Milka - niezalogowany 2018-01-09 00:10:24

    Daniel Iwański Niby Siła i honor, niby PIS, a robi Wośp albo jest samobójcą! albo prawdziwym społecznikiem?. swoją drogą Ciekawe jak mu pomogą nie pomogą władze miasta i hali przecież go nie lubią bo gada nie tak jak by chcieli jest krytyczny co do władzy w Jelczu i na hali... bedzie beka XD

  • Daniel Iwański - niezalogowany 2018-01-08 23:55:17

    Fajnie ocenić finał ktory sie jeszcze nie odbył! Hehe Byly spotkania organizacyjne czemu Ciebie nie było? Daniel Iwański zajmuje sie zbiórka i maratonem pływackim cześć artystyczna na hali to MGCK a ja im pomagam sam wszystkiego nie zrobię a chętnych jest pełno szkoda ze tylko do krytyki ;) A grac z wośp moze każdy pozdrawiam

  • Tadek - niezalogowany 2018-01-08 22:40:56

    Iwański.... wstyd jednym słowem najgorszy finał wosp ,tylko żeby nie było tych pseudo strażaczków z minkowic

  • cześ - niezalogowany 2018-01-08 14:39:16

    NIE PŁACĘ OWSIAKOWI!!!

Dodajesz jako: |