PILNE

Oława. Ktoś strzela do kotów przy ul. Opolskiej

List do redakcji, Oława Ktoś strzela kotów Opolskiej - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 12/10/2016 18:07

Tosia ma 7 lat i jak większość kotów wiele energii, ktoś jednak próbował pozbawić ją życia. W niedzielę, gdy kotka wróciła do domu, krwawiła nad okiem. Jak się później okazało, ktoś do niej strzelał. Kot przeżył, ale w przeszłości niektóre zwierzęta nie miały tyle szczęścia.

Pani Julia mieszka w Oławie przy ul. Partyzantów. Od sąsiadów słyszała, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie w tamtej okolicy. Wcześniej do podobnych incydentów dochodziło m.in. przy ul. Opolskiej. – 2 lata temu ktoś zastrzelił mojego rocznego kota. Teraz sytuacja się powtarza. Gdyby śrut trafił kilka milimetrów obok Tosia mogłaby zginąć. Szukamy świadków, żeby osoba, która wielokrotnie dopuściła się już takich rzeczy odpowiadziła za swoje czyny - mówi mieszkanka

Kobieta zgłosiła sprawę na policję. Prosi również o nagłośnienie bestialskich czynów, może dzięki temu uda się namierzyć sprawcę.

Reklama

Oława. Ktoś strzela do kotów przy ul. Opolskiej komentarze opinie

  • Rodzyn - niezalogowany 2016-10-20 08:17:15

    Jak by nie te biedne "znienawidzone.śmierdzące koty" to.by szczury dalej po piwnicach wam biegały. Policja z tym nic niestety nie zrobi. W jelczu na tzw. Bronxie tez frajer strzelał do zwierząt przez okno. Finał by taki: stracił gościu zęby wiatrówkę.

  • cześ - niezalogowany 2016-10-14 08:35:15

    Faktycznie Szadok inteligencją nie grzeszy, pewnie mógłby mieć problemy z zabiciem muchy - przecież jest mniejsza od kota :D

  • Nóżka - niezalogowany 2016-10-13 18:05:54

    Cześ odpierdol się od Szadoka, szadok dobry chłopak muchy by nie skrzywdził

  • XyZ - niezalogowany 2016-10-13 17:34:33

    Może teraz strzelić temu idiocie w głowę z wiatrówki? Zobaczymy czy mu się spodoba...

  • melka - niezalogowany 2016-10-13 14:05:19

    Na ul. Kościelnej też ktoś strzelał z wiatrówki ale do ptaków o 1:00 w nocy ZWYRODNIALCY!!!!!!.

  • rumun - niezalogowany 2016-10-13 11:52:39

    masakra zazwyczaj łebki po 10 lat się znęcają patologia szkoda psów i kotów

  • 3xd - niezalogowany 2016-10-13 11:28:32

    Nasz kot nie miał tyle szczęścia. Dostał w okolice podbrzusza. Nie udało się go uratować :-(
    To było chyba 3 lata temu. Mieszkamy w kwadracie ul. Polna - Wrzosowa - Tęczowa, koło Opolskiej.
    Sprawę oczywiście zgłosiliśmy do TOZ-u oraz na policję. Została umorzona.
    Może to ta sama osoba, która zabiła naszego kota.
    D.

  • cześ - niezalogowany 2016-10-13 10:56:32

    ANTYKOT-twoje gówno też śmierdzi, i co mam cię zastrzelić?

  • ANTYKOT - niezalogowany 2016-10-13 10:28:57

    A Stanisław ma rację, mieszkał tam taki jebany komuch,i suszył koty i kuny za domem w garażyku,śmierdziało niesamowicie zawsze!!!

  • ANTYKOT - niezalogowany 2016-10-13 10:28:51

    A Stanisław ma rację, mieszkał tam taki jebany komuch,i suszył koty i kuny za domem w garażyku,śmierdziało niesamowicie zawsze!!!

  • ANTYKOT - niezalogowany 2016-10-13 10:27:03

    gówno zrobicie,bo gówno możecie...a śmierdzące koty to w domu trzymajcie

  • IZMYLIV - niezalogowany 2016-10-13 09:53:10

    WYRWAĆ CHWASTA!!!!

  • cześ - niezalogowany 2016-10-13 08:04:33

    Szadok - ale ty jesteś pojebany!!! Może to ty strzelasz bo sądząc po twoim wpisie jesteś wystarczająco głupi!!!

  • Kocica - niezalogowany 2016-10-13 07:22:32

    hodowca gołębi przy ul spokojnej... radziłbym się jemu przyjrzeć.

  • Szadok - niezalogowany 2016-10-13 03:58:47

    Pewnie strzEla typowy wyborca Pisu.

  • Stanisław - niezalogowany 2016-10-13 00:43:32

    w mojego kota strzelał emerytowany oficer (L)WP - politruk z WSW, który syna upchał do Zarządu II pod koniec PRLu a później ten synalek służył w WSI w Warszawie aż do ich likwidacji w 2006 roku. Kilka miesięcy wcześniej w 2005 roku tatuś tego WSIoka, wyczuł zmianę koniunktury i "nawrócił się" na łono kościoła... komuch nie wiedział jak się zachować w kościele, patrzył po ludziach co robią podczas mszy... liczył, że dzięki temu nawróceniu syn przejdzie do następczyni WSI, SKW, ale się nie udało...
    Oczywiście kiedy tylko zlikwidowano WSI i synkowi z WSI skończyła się kariera to stary komuch kopnął niespodziewanie w kalendarz, na zawał.
    ogólnie był potworem, nieszanował swoje żony i córki, mówilismy na niego esesman, hodował gołębie i dlatego strzelał do kotów. mój kot miał postrzał tuż przed uchem (skroń) aż miał okrągłą dziurę po śrucinie.
    Niech go piekło pochłonie sku...na skomuszałego i jego durnego synalka z WSI. Ch.j im w d.pę, kacapskim służalcom!
    btw. córka tego komucha jest sędzią... takie kuźwa są elity postPRL.

  • Nienawidzetakichludzi - niezalogowany 2016-10-12 19:03:07

    **uj Ci w dupe zwyrolu. Jeśli to czytasz, to wiedz, że zrobimy wszystko, żeby cię karma dorwała!

  • olga - niezalogowany 2016-10-12 18:41:43

    masakra co za miast złapac tego debila i za kratki za znecanie sie !!!

Dodajesz jako: |