PILNE

Podeptał flagę Polski. Sprawą zajmie się policja

28/05/2018 10:05
List do redakcji, Podeptał flagę Polski Sprawą zajmie policja - zdjęcie, fotografia

Jeden z użytkowników Instagrama dodał zdjęcia z oznaczonym miastem Oława. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że zdjęcie przedstawia jak depcze on po fladze Polski. Na takie zachowanie Oławianie są bardzo wyczuleni i od razu reagują zgłaszając nam sytuację.

Na jednym ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie mężczyzna prawdopodobnie narodowości ukraińskiej depcze po polskiej fladze. Zdjęcie zostało już wykasowane z portalu społecznościowego, jednak mężczyzna nie zostanie bezkarny. Sprawa została zgłoszona na policję.

Reklama

Podeptał flagę Polski. Sprawą zajmie się policja komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-07-05 14:51:17

    żyje jeszcze to ścierwo???

  • Nie dla Banderlandu - niezalogowany 2018-06-04 07:26:28

    Znowu nie osadzony jak ten komandos który dzgnal Adriana to teraz się zacznie na całego a zresztą już się zaczęło np. na Sobieskiego w ubiegły weekend dwie rodziny po 5 osób jedna ze swoimi autami przyjechali zabierać pracę i niszczyć jednoetnicznosc Polski oraz wszczynac konflikty narzucajac swój język w instytucjach no i życiu publicznym. Musimy ruszyć miastami w protestach albo my albo oni. To zaczyna się wymykac z pod kontroli.

  • kick - niezalogowany 2018-06-01 14:23:30

    Po pierwsze to nie jest polska flaga, tylko bandera ze statku. Po drugie, nawet za deptanie polskiej bandery należałoby połamać nogi.

  • Ja - niezalogowany 2018-06-01 09:30:52

    Ten czlowiek za swoj wyczyn zostal pobity przez swoich rodakow i wyjechal do UA

  • Ja - niezalogowany 2018-06-01 09:30:50

    Ten czlowiek za swoj wyczyn zostal pobity przez swoich rodakow i wyjechal do UA

  • goscccc - niezalogowany 2018-06-01 08:23:56

    Ktos powinien pomóc sie spakować do domu tym turystom z ul. Paderewskiego 6/12

  • Marian - niezalogowany 2018-06-01 08:20:28

    Czy ktos już zapukał do bohaterów z ul. Paderewskiego 6/12?

  • dafsaf` - niezalogowany 2018-05-31 23:02:01

    Jebać Banderowskie i syjonistyczne bydło.

  • ANTYPOPIS - niezalogowany 2018-05-30 23:13:44

    POLSKA KRESY POWRÓT UKRAINA TO WYMYSŁ ETNICZNY JAK KOSOVO USA CZY ISRAEL ///NIE MA ZGODY NA MULTIKULI W KRAJACH NARODOWYCH

  • OSTATNI SPRAWIEDLIWY - niezalogowany 2018-05-30 23:06:48

    https://www.youtube.com/watch?v=JRERqm7icOc

  • OSTATNI SPRAWIEDLIWY - niezalogowany 2018-05-30 23:06:44

    https://www.youtube.com/watch?v=JRERqm7icOc

  • ZADZIERSKI JÓZEF - niezalogowany 2018-05-30 20:08:33

    https://www.youtube.com/watch?v=HFMIG-7aVuQ

  • ŚWO - niezalogowany 2018-05-30 12:14:33

    Czas wytrzeć obsrany tyłek flagą żydowskiego nowotworu - ukrainy.

  • ~Norman - niezalogowany 2018-05-30 07:31:50

    Jak Polak by spalił albo podeptal ich to dopiero by było. Adres tych panów to ul. Paderewskiego 6/12. Paderewskiego i Chopina są miejsca gdzie są po 3 mieszkania w bramie z ukrincami a nawet do 12 osób na bramę. To jest niszczenie Narodu i sianie konfliktów na zawołanie korporacji rządów mediów oraz pazernych ludzi których nazwijmy wprost - judasze.

  • 1w2 - niezalogowany 2018-05-29 20:53:07

    Taki kozak, a przyjechał tu śmieć ukraiński zbierać truskawki!

  • Oławianin - niezalogowany 2018-05-29 16:36:03

    Polak da w papę obcokrajowcowi i wielka afera (telewizja prokuratura policja a czasem nawet ministerstwo) a tu cisza jakby nic się nie stało

  • psy - niezalogowany 2018-05-29 14:11:36

    jego drugi instagram, więcej kwiatków: _fellow_traveler_and_not_a_pas

  • Myska - niezalogowany 2018-05-29 13:13:40

    Won do piekła kurwo wsciekła

  • Jednolita Etnicznie - niezalogowany 2018-05-29 11:59:42

    Nie ma zgody na ukraincow w Polsce podpisz petycję citizen.

  • Jebacgo - niezalogowany 2018-05-29 11:31:50

    Zdeptac frajerowi mordę

  • ada - niezalogowany 2018-05-29 10:27:51

    Proszę dowiadujcie się na bieżąco i napiszcie czy dany osobnik został już złapany przez policję? Czy policja potrzebuje jakiegoś wsparcia w ujęciu tego człowieka?

  • aaa - niezalogowany 2018-05-29 10:17:49

    do Ktos...doucz się jebany nieuku,jest orzeł na fladze i zawsze będzie

  • Zakrzowianin - niezalogowany 2018-05-29 08:43:17

    Rozerwać go końmi a nie jakieś przebaczenie i pobłażanie. Łeb szpadlem upierdzielic i na gnój.

  • Uczeń JEZUSA CHRYSTUSA - niezalogowany 2018-05-28 22:54:26

    "Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują." Mt 5, 44 TAK MÓWI MISTRZ - JEZUS CHrystus..módlmy się za niego, a nie przeklinajmy ! Módlmy się o jego poprawę i nawrócenie, zło tylko dobrem zwyciężajmy !

  • cześ - niezalogowany 2018-05-28 21:29:00

    gościu już nie istnieje!!!

  • przehoj - niezalogowany 2018-05-28 20:26:15

    to swołocz .tak pokazuje swoją prawdziwą twarz .ten ukrol pewnie czarno czerwoną szmatę ma powieszona nad swoim łóżkiem .

  • Skrzetuski - niezalogowany 2018-05-28 20:01:45

    JAREMA WIŚNIOWIECKI MIAŁ DLA TAKICH KARE !!!

  • PL - niezalogowany 2018-05-28 18:17:55

    Nick na insta one1_love15

  • Mk - niezalogowany 2018-05-28 15:46:29

    Do zachariasz - sam jesteś szmata.. to dlaczego nie deptał po niebiesko żółtej szmacie?

  • qweq - niezalogowany 2018-05-28 15:05:57

    Fakt, bandera ma na fladze godło, ale powtarzam po raz 2, coś takiego jak FLAGA z godłem na biało-czerwonym tle również występuje i jest zarezerwowana dla dyplomatów

  • Mati - niezalogowany 2018-05-28 13:47:36

    To jest bandera ,a nie flaga jak już , ale to i to wielka zniewaga i brak szacunku, mam nadzieję, że Policja nie popuści pasa.

  • Slav - niezalogowany 2018-05-28 13:44:37

    Dajcie linka do jego profilu

  • Maciej - niezalogowany 2018-05-28 13:30:37

    Na jego instagramie jest o wiele wiecej innych ciekawych rzyczy. Przyjechał tutaj jako gość więc niech szanaje nasza gościnność a jesli mu sie nie podoba to zawsze może wrócić do siebie.

  • Lola - niezalogowany 2018-05-28 13:11:36

    Wypierdalać z Polski Ukraińcy. Nie szanujecie to spierdalać do siebie.

  • Kiki - niezalogowany 2018-05-28 13:00:08

    Podeptał godło polski na tle biało czerwonym. Teraz wam mongoły lżej?

  • qweq - niezalogowany 2018-05-28 12:54:35

    do komentujących, to WY się doedukujcie, bo to również jest flaga Polski. godło na fladze używane jest miedzy innymi przez dyplomatów i inne przedstawicielstwa za granicą.

  • Zachariash2137 - niezalogowany 2018-05-28 12:34:56

    Zwykły kawałek szmaty a wy się prujecie jakby papieża zabił :/

  • MK - niezalogowany 2018-05-28 12:31:08

    Jaka to różnica czy to flaga czy bandera? Tutaj chodzi o coś ważniejszego! Za te barwy i za godło nasi dziadkowie ginęli i nie można pozwolić by bezkarnie jakiś patol je znieważał!!!!!!!

  • Emto - niezalogowany 2018-05-28 12:14:52

    Przecież to nie jest Flaga polski. Widział ktoś kiedyś polską flagę ?? Biało-czerwona. Bez orła w środku. Całe życie mieszkają w Polsce, a nie wiedzą jaką Polska ma flagę. Żal.

  • Narodowiec - niezalogowany 2018-05-28 11:14:04

    Wiemy co mamy z tym smieciem zrobić!!!!

  • Eh.. - niezalogowany 2018-05-28 10:57:17

    mam nadzieje ze jego pracodawca JUR z BUDowy to patriota i go pogoni!

  • Czarny - niezalogowany 2018-05-28 10:49:32

    A potem się dziwią, że na budynkach są niecenzuralne napisy atakujące tę, jakże "wspaniałą" narodowość....

  • Julka - niezalogowany 2018-05-28 10:47:49

    Nie ładnie

  • Dobranoc - niezalogowany 2018-05-28 10:44:39

    Kara wydalenia na 5 lat dziekuje dobranoc

  • Ktos - niezalogowany 2018-05-28 10:40:10

    Na fladze Polski nie ma orła...

  • Ktos - niezalogowany 2018-05-28 10:40:10

    Na fladze Polski nie ma orła...

  • Ktos - niezalogowany 2018-05-28 10:40:05

    Na fladze Polski nie ma orła...

  • gość 2018-05-28 10:39:19

    Brak Słów ! wchodzi im się w D... a oni Tak dziękują ! wracac tam skąd przyszliscie !

  • Angie - niezalogowany 2018-05-28 10:33:14

    Won z Polski!!!

Dodajesz jako: |