PILNE

Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni wypala gałęzie w mieście. Mieszkańcy się skarżą

27/02/2018 11:37
List do redakcji, Zarząd Dróg Miejskich Zieleni wypala gałęzie mieście Mieszkańcy skarżą - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Dzisiejszego poranka przy ulicy Magazynowej Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni wypalał gałęzie. Duży dym zauważyli i poczuli mieszkańcy, którzy z oburzeniem alarmują nas o tym jak postępuje ZDMiZ.

-W domu jest jeden wielki smród! - pisze jeden z mieszkańców. -Rozmowa z pracownikami nie była możliwa, śmiali się i mówili "Jest telefon to se rób zdjęcia".

O sytuacji poinformowaliśmy dyrektora Zarządu Dróg Miejskich i Zieleni pana Tadeusza Ceglarka, który ustosunkował się lakonicznie do zaistniałej sytuacji tłumacząc, że: -Pracownicy nie mogą wypalać gałęzi, są one wywożone do PSZOK-u. Jest taki mróz, że chcieli być może się zagrzać przy ognisku.

Reklama

Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni wypala gałęzie w mieście. Mieszkańcy się skarżą komentarze opinie

  • E-CMOOK - niezalogowany 2018-03-02 12:38:04

    Bzdury opowiada Ceglarek. Niech teraz posprząta ten teren zapłaci mandat i na emeryturę jak nie ogarnia.

  • ktos z Olawy - niezalogowany 2018-02-28 14:05:28

    wyjątkowo się z czesiem zgodzę

  • cześ - niezalogowany 2018-02-28 12:43:41

    pojebani jesteście jak wam palenie drzewa przeszkadza!!!

  • PAN Mandat - niezalogowany 2018-02-28 10:58:26

    MANDATY MANDATY I JESZCZE RAZ MANDATY PRZEZ PORTFEL DO GŁOWY

  • Ekolog - niezalogowany 2018-02-28 10:37:06

    A czy Straż Miejska zareagowała w tej sprawie, jeżeli tak to jak się zakończyła sprawa spalania gałęzi ?

  • Marian - niezalogowany 2018-02-27 21:31:36

    To kiełbasę na posesji też sobie uwędzić nie mogę? W kominkach też nie palcie ludzie bo drewno palicie. Smog jest z kominów węglowych i starych samochodów dieslowskich a nie z drewna. Spalać liście to jest smrodzenie, ale czyste gałęzie to czysty absurd. Człowiek od zawsze był zależny od ognia i ogniska i przyjdą czasy że jeszcze do tego ognia wrócimy.

  • Maniakalny Maniak - niezalogowany 2018-02-27 18:55:39

    Ludiom nie dogodzisz dla mnie to niesmród to zapach.

  • Maniakalny Maniak - niezalogowany 2018-02-27 18:55:34

    Ludiom nie dogodzisz dla mnie to niesmród to zapach.

  • A - niezalogowany 2018-02-27 17:24:24

    Czes-- nie udzielaj sie wiecej!!! Twoje wypowiedzi sa bardzo tepe. Zamknij sie w koncu

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-27 17:09:25

    Czes a byłeś w czapce czy w kapturze? Słownik też widać solidny.

  • cześ - niezalogowany 2018-02-27 17:01:38

    jak będziesz robił grilla na działce to ja ci wpadnę z policją i strażą pożarną a za działanie służb ty zapłacisz durniu, pojebani jesteście jak wam palenie gałęzi przeszkadza!!!

  • zigi - niezalogowany 2018-02-27 16:35:24

    O czym tu w ogóle rozmawiać. Wypalać nie wolno i koniec. Mówi się wkoło o zanieczyszczeniu powietrza, trąbią o tym na lewo i prawo a tu ZDMiZ Urzędu Miasta wypala sobie gałęzie, żeby się ogrzać ... trzeba było kiełbaski na patyki nadziać i ziemniaki w ognisko wrzucić to by i się najedli. Przecież tam była dolewana jakaś substancja żeby to się paliło. Straż miejsca była wezwana widziałem ciekawe czy zostało wydane jakieś pouczenie a może mandat?

  • iris - niezalogowany 2018-02-27 15:39:13

    Byłam tam rano jak wypalali te gałęzie i z tym straszliwym smrodem to przesada. Zwykły zapach palonych gałęzi. Dobrze, że zaczęli tam sprzątać i w ogóle powinni cały ten teren porządnie uprzątnąć, bo straszy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-27 14:16:48

    Najwiecej to maja ci do powiedzenia co za biurkiem siedzą i dupy grzeją. A zwykły Kowalski co pracuje jak wół za grosze nawet w taki mróz zwykłymi gałęziami palonym w ognisku się ogrzać nie może ?? Pamiętajcie korpoludki ze gdyby nie my nie było by was !!!

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-27 13:30:29

    Pozatym nie chodzi o to, a o zasady. Państwo w państwie.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-27 13:28:37

    Natura polewana magicznym smierdzacym plynem . Na ogródku trawy palić nie można ale ludziom pod oknami w bloku to juz tak w centrum miasta !

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-27 13:28:32

    Natura polewana magicznym smierdzacym plynem . Na ogródku trawy palić nie można ale ludziom pod oknami w bloku to juz tak w centrum miasta !

  • Dronem nad kominem - niezalogowany 2018-02-27 13:23:48

    Burmistrz walczy ze smogiem w Oławie widzę faktycznie sama natura